Kuna esitlusseadmete paigaldamine ei ole keeruline ja sisuliselt igaüks kellel on vastavad tööriistad olemas saab sellega hakkama, siis seepärast saab meilt osta ka vaid installatsiooni tarvikuid. 

Pakume installatsiooni tarvikuid:

  • Laekinnitused multimeediaprojektoritele - universaalsed laekinnitused pea kõikidele projektoritele. Laekinnitused võivad olla nii fikseeritud kui ka reguleeritava pikkusega ning liftid. Liftid nö tõstavad projektori riipplae sisse ja me ei näegi projektorit sel hetkel kui me teda ei kasuta.
  • Kaablid - signaali allika (arvuti, video magnetofon või video kaamera)  ja projektori vahelised kaablid. Valida on erinevate pikkustega ja erineva konstruktsiooniga kaableid. Kaabliid võib vastavalt vajadusele ühendada otse signaali allikaga või lõpetada seinal pistukutega.
  • Pistikud - signaali allika ühendamiseks. Pistikutel on kaks eelist. Esiteks on pistik seinal palju meeldivam kui kaablikera seina ääres ja teiseks kaitseb pistik kaablit. Näiteks kui kaablit ühendatakse pidevalt ühe arvuti tagant teise taha siis võib kergesti kaablit vigastada (VGA kaabli nö pin võib murduda). Tavaliselt kaablile uue otsa paigutamine on kas liiga kulukas või standard kaablite puhul pea võimatu. Pistukud võivad olla kas laua, põranda või seina sisse paigutamiseks.

NB! alati võib meie poole pöörduda konsutatsiooni saamiseks. Aitame Teil valida seadmed ja kaablid nendele ning määrata ruumis kohad kuhu kaablid paigutada ehitus- või remonttööde käigus. 

 Vaata ka  installatsiooni tarvikute kataloogi!