Konverentsiruumi sisustamisel parima lahenduse leidmiseks on vaja kaaluda kõiki võimalusi, mis omakorda sõltuvad paljudest teguritest, millest osa tunduvad vahel täiesti kõrvalistena. Oleme alati valmis andma konsultatsiooni, vastama Teie küsimustele. Helistage ja me aitame leida Teie vajadustele vastava lahenduse.

Nii projekteerimise kui ehituse käigus pööratakse liiga vähe tähelepanu ruumile kui tervikule ja esitlustehnikat müüva spetsaialisti poole alles siis ruum on lõplikult valmis. Koos tehnikat valides selgub näiteks, et tuletõrje signaliisatsiooni andur või konditsioneer on paigutatud ruumi laes kohta, mis oleks sobinud kõige paremini multimeediaprojektori lakke kinnitamiseks. Seadmeid paigaldades selgub tihti, et ehituse käigus on jäetud paigaldamat kaablid multimeediaprojektorile või helile ning tugevdused kipsplaadi taha (ekraani ja tahvli kinnitamiseks).

Tõeline pärl igas konverentsi ja nõupidamise ruumis on juhtimissüsteem, mis võimaldab juhtida ja kontrollida esinemise käigus kasutatavaid seadmeid (projektor, videomagnetofon, ekraanid, projektori liftid jne). Juhtida on võimalik ka teisi ruumis kasutatavaid seadmeid näiteks valgustid, kliimaseadmed jne. 

Neile kes soovivad ise seadmete installeerimisel soovitame tutvuda tarvikutega mida pakuma. Kuna kodulehe rubriigis tootekataloog ei ole kogu infot, siis soovitame tutvuda ka erinevate tootekataloogidega (pdf failna).