Enam kui 40 aastat keeleklassi seadmete tootmise ja arendamise kogemusi teevad SANAKO-st selle ala juhtiva ettevõtteks maailmas. Sanako on muutunud tähiseks, mis näitab keeleklassi kvaliteeti. Arvatavasti tunnete Sanako tooteid Tandberg Educational, Teleste ja Divace kaubamärkide järgi, mis koondati septembris 2003.a. ühe kaubamärgi alla.

Ka täna jätkub pidev töö juba paigaldatud keeleklassi seadmete tarkvara arendamisel ning uute lahenduste väljatöötamisel. Sanako korporatsiooni edu keeleklasside arendamisel tugineb ettevõtte headele tehnilistele oskustele, mida on pidevalt täiustatud alates 1961 aastast millal Tandbergi poolt ehitati esimene keeleklass. Kuna kõige tähtsam tehniline omadus keeleõppe seadmete juures on heli kvaliteet siis sellepärast on meie digitaalsed keeleklassi seadmed varustatud kassett magnetofonidega, mis on spetsiaalselt konstrueeritud õppetöös kasutamiseks ja parima heli kvaliteediga,. Oleme pööranud erilist tähelepanu ka heli taasesitamise kvaliteedile meie kõigis seadmetes. Kui lisada eelnevale keskendumine tarkvara arendusele ja meie parimad tarkvara insenerid siis selguvadki põhjused, mis on teinud Sanakos vaieldamatu liidri selles sektoris.

Eraldi õppetööks ja keeleõppeks mõeldud seadmetest arendatakse ka ettevõtetele mõeldud tooteid. Tänu sellele on esinduslik valik tooteid, mis võimaldavad ettevõttel efektiivselt ja operatiivselt suhelda klientidega või ettevõtte eri osakondadel interneti vahendusel toimuva virtuaalse koosoleku või konverentsi käigus. Need tooted võimaldavad arendada paindlikult ja esinduslikult ettevõtte töötajate professionaalsust. Sanako toote arenduse partnerid, virtuaalkonverentsi vallas on British Broadcasting Corporation (BBC), Microsoft ja California State University.

SANAKO peakorter asub Turu linnas Soomes. Piirkondlikud kontorid asuvad Shanghais (Hiinas), Espos (Soomes), Leedsis (Inglismaal) ja Miamis (USA-s).

Täiendav info www.sanako.com

Vaata ka http://www.keeleklass.eu