Õppekeskkond - TARKVARA arvutiklassi

SANAKO Study tooteseeria on loodud spetsiaalselt koolidele kus õppetöö toimub info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) kaasabil arvutiklassis!

Tarkvara soetades on oluline teada, et tarkvara tootja pakub ka tugiteenuseid esilekerkivate probleemide operatiivseks lahendamiseks. Loe SANAKO tugiteenustest täpsemalt kliki siia.

Õppekeskkond - ükskõik milliseks ainetunniks!

SANAKO Study 500 tarkvarale baseeruv õppekeskond, mis kombinatsioonis arvutid, multimeedia ja Internet aitavad õpetajal efektiivselt tundi läbi viia kõikides õppeainetes. Õpetaja saab: jälgida õpilaste monitoridel toimuvat; avada õpilase arvutis tarkvara programme, faile ja interneti lehekülgi (ka kõikidele korraga); jagada klass rühmadeks ja juhendada ühte õpilast või rühma ilma teisi häirimata; siirdada õpetaja arvuti ekraani pilti õpilaste arvuti ekraanidele (NB! isegi multimeediaprojektorit pole vaja); jne. Lühidalt: õpetaja juhib ja kontrollib täielikult õppeprotsessi ning samal ajal on õppeprotsessi võimalik kohandada vastavalt õpilase erivajadustele.

  • Vaata flash demosid SANAKO kodulehel kliki siia 
  • Lloe täpsemalt SANAKO Study 500 kohta:  kliki siia!

 

Õppekeskkond - keeleklassi!

SANAKO Study 1200 on tarkvara, mis muudab Teie olemasoleva arvutiklassi ka keeleõppelaboriks. Spetsiaalne tarkvara võimaldab õpetajal kasutada kõiki IT ja multimeedia võimalusi keeleõppes (ka internet). Õpilased saavad kuulata erinevat algmaterjali ja suhelda nii omavahel kui ka õpetajaga (audio ja tekst). Lisaks on kõik võimalused mis ka Study 500 keskkonnas. Study 1200 võimaldab õpetajal kasutada Interneti ja IKT võimlusi keeleõppes. Pakkudes audiole ja tekstile baseeruvaid kommunikatsiooni vahendeid võimaldades õpilastel võõrkeeles nii kirjutada kui rääkida nii õpetajaga kui kaasõpilastega. 

 

Kaitseb arvutiklassi (ka viiruste eest)!

SANAKO Study 20  kaitseb kogu klassiruumi arvuteid kõikide muutmiste vastu! Eelneva olukorra taastamiseks tuleb arvuti lihtsalt välja lülitada ja seejärel taas käivitada. Näiteks kui õpilane tahtlikult või tahtmatult:kustutab arvuti süsteemi kettalt faile (näit MS Wordi või printeri draiverid jne), siis Study 20 taastab kustutatu; installeerib tahtlikult uue tarkvara või viiruse arvutisse, siis Study 20 eemaldab lisatu.

  • Loe täpsemalt SANAKO Study 20 kohta: kliki siia!

 

 

Vaata ka http://www.keeleklass.eu