KEELEKLASSID

 

Nii keele õppimiseks kui ka keele õpetamiseks on palju erinevaid võimalusi. Me kõik teame, et parim moodus võõrkeele õppimiseks on keele kasutamine ja elamine keelekeskkonnas. Efektiivsuselt järgmine kuuldust aru saamise ja kõnekeele harjutamisel on keeleklass (keelelabor või lingafoniseadmed) .

    *  Keeleõppelabor on ükskõik millise keele õpetamiseks.
    *  Õpetaja saab kasutada kõiki IKT ja multimeedia võimalusi keeleõppes (ka internet).
    *  Õpetaja saab jagada klassi rühmadeks näiteks erinevate ülesannete või tasemete järgi andes igale rühmale erinevad üleasanded.

    *  Ka suures grupis saab iga õpilane piisavalt harjutada, kuna kõik saavad samaaegselt näit rääkida (NB! teineteist segamata).   
    *  Õpetaja saab suhelda üksiku õpilasega, õpilaste rühmaga teiste õpilaste tööd häirimata.
    *  Lisaks kõnekeele õpetamisele on keelelaborid lausa asendamatuks keskkonnaks viipekeele õpetamisel.

SANAKO Lab tooted vastavad keele õppijate erivajadustele ja võimaldavad kasutada erinevaid mooduseid keele õpetamisel. Arendades kultuuri taju ja lihtsustades probleemide lahendamist. Arvuti poolt teenindatavas SANAKO keeleklassis avaneb täiesti uus maailm õpilase-õpetaja vahelises suhtlemises.

Kuna SANAKO on paigaldanud keeleklasse üle maailma juba rohkem kui 40 aastat, siis arvatavasti tunnete neid tooteid Tandberg Educational, Divace või Teleste kaubamärkide järgi.

Vaata ka videot (KS3 Modern Foreign Languages: ICT and MFL)  teiste kogemustest kliki siia ja uues aknas vajuta Play Now.

Tutvu toodetega kliki siia.

 

 

Vaata ka http://www.keeleklass.eu