Me elame multimeedia ajastul, mõjutatuna televisioonist ja arvutitest. Üha enam ja enam töötab inimene audiovisuaalsete abivahenditega.

Ilma nende kommunikatsiooni vormideta tekivad probleemid kõikjal: äris, koolituses, teaduses, jne. Edukas kommunikatsioon tähendab perfektset esinemist - siin vajategi meid ja MEDIUM-it kui kompetentset partnerit.

Mitte keegi ei tea rohkem, mitte keegi ei suuda pakkuda enamat.

Suudame aidata Teid igas küsimuses, mis puudutab asutuse nõupidamis-, koolitus- või konverentsiruumide sisustamist ning seadmete tehnilisi võimalusi.

Parima lahenduse leidmiseks on vaja kaaluda kõiki võimalusi, mis omakorda sõltuvad paljudest teguritest, millest osa tunduvad vahel täiesti kõrvalistena.

OÜ MAJ Esitlustehnika on MEDIUM GmbH toodete maaletooja Eestis. Teostame hooldust ja tehnilist teenindamist müüdud seadmetele Eestis.

MAJ Esitlustehnika organiseerib ja finantseerib MEDIUM-i eestikeelse kataloogi trükkimist. Kataloogi levitatakse tasuta. Me jätkame ka edaspidi MEDIUM-i kataloogide väljaandmist eestikeelsena. Lisaks sellele on meil plaanis täiendada pidevalt meie kodulehte internetis.

Võtke kontakti ja me aitame valida Teie vajadustele vastava seadme. Me garanteerime pideva teeninduse ka pärast müüki. Teie rahulolu ja edu on kõige tähtsam eesmärk meile!

NB! Juba täna võite registreerida ennast
meie sooduspakkumiste, esitluspäevade toimumise
ja uute toodete kohta informatsiooni saamiseks.